TROVET ADULT DOG/MXF, 3kg

TROVET ADULT DOG/MXF, 3kg

Tootja: TROVET
Mudel: adult
Saadavus:
Laos
Hind: 13.80€
Kirjeldus

Täisväärtuslik kergestiseeduv täissööt täiskasvanud koertele. Valmistatud spetsiaalselt normaalse või suurema energiatarbimisega täiskasvanud koertele, nagu näiteks näituse-, spordi- või töökoertele.

Toitmisel TROVET täiskasvanud koerte toiduga puudub vajadus täiendada menüüd värske liha,kaltsiumi või vitamiiniga. See on isegi mitte soovitatav, sest võib viia tasakaalustatud toidu tasakaalustamatuks. Täiendav biotiin tagab terve naha ja läikiva karvkatte.

TROVET täiskasvanud koera toit on valmistatud ainult parimaist ja alati samadest, peamiselt loomsetest (kana ja muna) koostisosadest.Tagatakse püsiv kvaliteet ja seega „tunnustus“ koera poolt. Loomset toormaterjali sisaldaval toidul on suurem bioloogiline väärtus ning ta on kergesti omastatav ja kergemini seeduv,  samuti sisaldab vähem nn "täiteaineid". Tulemuseks on väiksem ja kompaktsem fekaalide hulk. Lisaks on lisatud toidule optimaalne kogus eluks vajalikke vitamiinide ja mineraalainete segu.

• Kõrge kvaliteet  - kõrgkvaliteetse valgu kasutamine tagab kõikide vajalike toitainetega organismi varustamise ja suurepärase organismi funktsioneerimise.
• Väga head maitseomadused tagavad optimaalse toiduvõtu.
• Toitu lisatud biotiin tagab terve naha ja läikiva karvkatte.

Omadused:
väga maitsev, täisväärtuslik toit normaalse või suurema energiatarbimisega täiskasvanud koertele.

Analüüsid:
Toorvalk:26%, Toorrasv:16%, Toortuhk: 7,5%, Toorkiud: 2,5%, Ca 1,55%, P 1,3%, K 0,75%, Na 0,25%.  Vitamiine/kg: Vit. A 20 000 RÜ,  Vit. D3 2000 RÜ, 
Vit. E 170 mg, letsitiin 0,5%. Koostis: teraviljad, liha ja loomsed saadused (100% kanaliha), õlid ja rasvad, taimsed saadused, mineraalid, kala ja kalasaadused, pärm, muna ja munasaadused. Sisaldab EL-s lubatud antioksüdante.

Kasutamisjuhised:
On soovitatav järgida veterinaari nõuandeid. Vältige järske muutusi menüüs. Lubage koeral TROVET Adult koeratoiduga harjuda, segades seda järjest suuremas koguses parasjagu kasutusel oleva toiduga. Hoidke värske vesi alati saadaval.

Arvamused (0)

Lisa arvamusMärkus: HTML kood ei ole lubatud!

Halb            Hea

Sildid:
Sildid: Trovet

Kokkusobivad tooted