Sera

Kuva: Nimekiri / Tabel
Sorteeri:
Näita korraga:
 • Aquatan veekonditsioneer, 250ml
  Kiiresti eemaldab veest kajulikud ained ja teeb kraaniveest terve akvaariumivee, mis sobib kalade elamiseks. Kogus: 250 ml Töödelava vee kogus: 1000 l ..
  7.20€
 • Sera 'Floredepot' 2.4kg.
  SERA Floredepot  Elustaimede istutamisalus.  Koosneb kõikidesttaimedele vajalikest toitainetest, mikroelementidest, mineraalainetest.  Kasutusjuhend: 60L vette -2,4 kg, 100L -4,7 kg. Uuele akvaariumile panna 0,5 - 1 cm "floredepot" tavalise akvaari..
  10.89€
 • Sera 'Goldy Color Spirulina' 100ml.(granul.)
  SERA GOLDY COLOR                 Sööt tiigi- või akvaariumi kuldkalade igapäevaseks toitmiseks Spetsiaalselt välja töötatud kuldkaladele ja teiste külmavee kalade jaoks.  Sisaldab kala ja kalasubprod..
  2.38€
 • Sera 'Goldy' 100ml. (külmavee ja tiigikaladele)
  SERA GOLDY helvestoit   Sööt tiigi- või akvaariumi kuldakalade igapäevaseks toitmiseks. Spetsiaalselt väljatöötatud kuldkaladele ja teiste külmavee kalade jaoks. Sisaldab kala ja kalasubprodukte,meretaimi,pärmi ning hästi seeduvaid teraviljasaadusi, mis on vaja..
  2.90€
 • Sera 'Granuar' 1000ml/250
  SERA GRANUAR    Toit suurtele troopilistele kaladele Käesoleva granuleeritud toidu koostis vastab suuremate kalaliikidevajadustele.  Kasutusjuhend: ÄRGE KALU ÜLE TOITKE!  Toitke kalu mitu korda päevas, kuid korraga mitte rohkem, kui kala kolme minuti jo..
  14.80€
 • SERA 'Granugreen' 250ml.
  Sera GRANUGREENon mõeldud tsikliididele,kes toituvad planktonitest ja elutsevad looduses Malaavi ja Tanganika jõgedes. Rikastatud karotiini ja kõrgkvaliteetsetevetikatega, mis annavad erksavärvilistele tsikliididele vitaalsuse ja hea  värvi.  Energiarikas põhitoit dekoratii..
  7.00€