Trixie

Kuva: Nimekiri / Tabel
Sorteeri:
Näita korraga:
 • Kassimaius 'Trixie Premio Filet' kana 50g
  Kassimaius 'Trixie Premio Filet' kana 50g Premio sobib ideaalselt lisasöödaks ja on maiuspalaks kassidele. Lisasööt on toitumisteadlaste poolt tasakaalustatud, kergesti seeditav ja aitab kassil end hästi tunda. ..
  2.40€
 • Koera maius Piima-Dropsid, 75g
  Täiendsööt koertele. Tervislik maiustus koertele, sisaldab rikkalikult lemmiklooma tervisele vajalikke vitamiine ja mineraale. Kasutamine: anda 3-15 trposi päevas olenevalt koera suurusest. Koostis: suhkur, piim ja piimasaadused, õlid ja rasvad, teraviljad. Sisaldab:&nb..
  1.90€
 • 'Bitch Spray' jooksuaja pihustatav vedelik top
  Isasloomade eemale peletamiseks emaslooma innaajal. Neutraliseerib lõhna, mistõttu ei meelita isasloomi liigi, võimaldab neid hoida emasloomast innaajal kaugel. Innaperioodi ajal pihustada vedelikku koera sabaümbruse tagasosale ca 10 cm kauguselt. Vabalt ringi liikuvatele koertele korrata pihusta..
  6.79€
 • Akvaariumi dekoratsioon 'Amphora' 14cm
  See dekoratsioon – katkine kann – on suurepärane akvaariumi dekoratsioon, mis annab veealusele maailmale rohkem salapära. Valmistatud polüestervaigust. Ei mõjuta vee kvaliteeti. Vastupidav soolase vee toimele. Peidab ebatäiuse, täidab tühjad kohad. Avadega, läbi mille kala saab ujuda. ..
  9.68€
 • Akvaariumi dekoratsioon 'Amphora' 14cm
  Akvaariumi dekoratsioon "Ship Wrecks" - plastik - 29 cm - püsib hästi soolases vees - ei mõju vee kvaliteedile ..
  15.69€
 • Akvaariumi dekoratsioon H2shOw Jellyfish and fish
  Akvaariumi dekoratsioon. Sobib kokku aeraatoriga H2shOw Bubble Maker ja valgustiga H2shOw LED light. ..
  32.00€