Selim Biosand

Kuva: Nimekiri / Tabel
Sorteeri:
Näita korraga:
 • Kassiliiv, Selim BIOSAND PUNANE, 10L
  Selim Biosand superpaakuv kassiliiv on valmistatud naturaalsest mineraalbetoniidist. Suure imamisvõime tõttu ei jõua niiskus kassiliivakasti põhjani. Liiv on lillelõhnaline. Paakumise kiirus võimaldab eemaldada kastist mustuse ja jätta ülejäänud liiva puhtaks ja värskeks.  ..
  9.00€
 • Kassiliiv, Selim BIOSAND PUNANE, 15L top
  Selim Biosand superpaakuv kassiliiv on valmistatud naturaalsest mineraalbetoniidist. Suure imamisvõime tõttu ei jõua niiskus kassiliivakasti põhjani. Liiv on lillelõhnaline. Paakumise kiirus võimaldab eemaldada kastist mustuse ja jätta ülejäänud liiva puhtaks ja värskeks. ..
  13.00€
 • Kassiliiv, Selim BIOSAND ROHELINE, 7,5kg
  Liiva tera suurus 0,5-1,5 mm Selim Biosand superpaakuv kassiliiv on valmistatud naturaalsest mineraalbetoniidist. Suure imamisvõime tõttu ei jõua niiskus kassiliivakasti põhjani. Paakumise kiirus võimaldab eemaldada kastist mustuse ja jätta ülejäänud liiva puhtaks ja värskeks. ..
  7.90€
 • Kassiliiv,Selim BIOSAND ROOSA 10kg
  Selim Biosand suurema graanuliga paakuv kassiliiv on valmistatud naturaalsest mineraalbetoniidist. Suure imamisvõime tõttu ei jõua niiskus kassiliivakasti põhjani. Liiv on lõhnastatud õrna kuslapuu lõhnaga, mida on tunda vaid siis, kui liiv on niiske. Paakumise kiirus võimaldab eemaldada kastist mus..
  0.00€