Puhastusvedelik

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Catnip Spray, 175ml
  Sisaldab naistenõgese lehtede ekstrakti. Meeldiv ümbritsevale keskkonnale. Stimuleerib närvisüsteemi aktiivsemale tegutsemisele. Kass muutub vallatuks, kuid hiljem, mõne aja möödudes rahulikuks ja vaikseks. Kui kass ei ole enam huvitatud oma mänguasjadest, pritsi neid natuke Catnip Spray´ga ja n..
  4.28€
 • Ear Care, kõrvapuhastusvedelik, 50ml.
  Ear Care, kõrvapuhastusvedelik, 50ml. Koerte ja kasside kõrvade regulaarseks puhastamiseks. Kasutatakse kõrvade puhastamiseks ja kõrvavaigu eemaldamiseks, lahustab kõrvavaiku, eemaldab mustuse.  Omab profülaktilist efekti. Tilgutage pipetiga preparaati lemmiklooma kõrva, siis masseerige..
  4.40€
 • Eye Care, silmapuhastusvedelik, 50ml
  Sobib ainult välispidiseks kasutamiseks. Sobib kassi silmaümbruste puhastamiseks rähmast ja mustusest. Kasutatakse silmade puhastamiseks ja nende eest hoolitsemiseks. Aitab vältida tolmu või määrdumise poolt esilekutsutud ärritusi. Tilgutage seda preparaati puhtale puuvillasele salvrätile japühk..
  4.15€
 • Hambaapuhastus-spray, Karlie, 175ml
  Hambapuhastus-sprey kaitseb hambaid hambakatu ja kaariese eest ning värskendab lemmiku hingeõhku.Vahendi regulaarne kasutamine tugevdab lemmiku hambaid.   Kasutamine: pihusta veidi vedelikku lemmiku hammastele ja igemetele. Hõõru õrnalt salfrätiga looma hambaid. Koostis:  di..
  4.10€
 • Hambapasta + hari, Karlie
  Kahepoolse hambaharja ühes otsas on suurem ja teises väikesem hari. Hambapasta tugevdab lemmiku hambaid ja on lemmikule ohutu ka siis, kui ta selle alla neelab.   Hambapasta koostis (85g): glütseriin , tselluloosikummi, sorbitool, kaltsiumkarbonaat, ränidioksiid, kondijahu, piparmünt,naa..
  3.80€
 • Karlie, KÕRVAPUHASTUSTIKUD koertele ja kassidele, 55 tk
  Kõrvapuhastustikud koerte või kasside kõrvade puhastamiseks. Väga mugavad kasutada. Pakis 55 kahepoolset kõrvatikku. Vatiotsad on 100% puuvill. ..
  3.40€