Puurid ja seadmed

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Jooginõu Univer 4550
  Jooginõu eksootilistele ja kanaarilindudele. Mõõdud: 7,4 x 14,8 x kõrgus 15,5 cm Maht: 0,4 l Erinevad värvid : kollane, punane, sinine ..
  2.45€
 • Linnupuur Bali, valge
  Puur väikestele lindudele nagu näiteks kanaarilinnud või viirpapagoid. Keskmist suurust Aasia maja kujuga ümmargune puur kanaarilinnudele, eksootilistele ja väikestele lindudele. Komplektis on rattad, tänu millele puuri on kerge ja mugav ümber paigutada. mõõdud: Ø 43,5 x 68,5 cm värv: valg..
  67.20€
 • Linnupuur Luna 2, kullakas
  Puur väikestele lindudele nagu näiteks kanaarilinnud või viirpapagoid. Puuril on eemaldatav kandik puuri all, mis muudab puuri puhastamise kiireks ja lihtsaks. Puuriga on kaasas: - plastikust jooginõu - kaks pööratavat sööginõud Brava 1 - plastikust õrred - kiik - kinnitamispulk köögivilj..
  55.00€
 • Linnupuur Luna 3, kullakas
  Puur väikestele lindudele nagu näiteks kanaarilinnud või viirpapagoid. Puuril on eemaldatav kandik puuri all, mis muudab puuri puhastamise kiireks ja lihtsaks. Puuriga on kaasas: - plastikust jooginõu - kaks pööratavat sööginõud Brava 1 - plastikust õrred - kiik - mänguasi peegel kellukes..
  93.50€
 • Linnupuur Manila, kullakas
  Puur väikestele lindudele nagu näiteks kanaarilinnud või viirpapagoid. Puuriga on kaasas: - kiik - mänguasi peegel kellukesega - plastikust sööginõud valgusööda jaoks - kinnitamispulk köögiviljade jaoks - plastikust sööginõud - plastikust õrred kummikattega - vann suplemiseks - jooginõu ..
  92.30€
 • Linnupuur Petra, must
  Puur väikestele lindudele nagu näiteks kanaarilinnud või viirpapagoid. Puuril on eemaldatav kandik puuri all, mis muudab puuri puhastamise kiireks ja lihtsaks. Puuriga on kaasas: - plastikust jooginõu - kaks pööratavat sööginõud - plastikust õrred - kinnitamispulk köögiviljadele mõõdud:..
  148.00€