Puurid ja seadmed

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Hamstripuur 'COMBI 1'
  COMBI  1 puur hamstritele sisaldab ometi kõike eluks vajalikku: söögi- ja jooginõu, pesa, jooksuratast ning põnevat tunnelit, kus on lõbus ringi joosta. Puur on plalstikust, ning rohkete õhuavadega. Puuri pealmine, läbipaistev osa on täielikult eemaldatav, see muudab puuri puhastamise väga l..
  45.70€
 • Hamstripuur Duna Fun
  Kolmekorruseline puur hamstritele, mängutunnelitega. Puur hamstritele, koosnev kolmest tasemest. Igapäevane koristamine on lihtne tänu mugavalt aatavale ülemisele restile. Alus on samuti eemaldatav koristamise ajaks. Puuriga on kaasas: - pesa - redelid - jooginõu - ratas - läbipaistvad..
  73.00€
 • Hamstripuur Mini Duna
  Kerge ja  kvaliteetne puur hamstritele sisaldab ometi kõike eluks vajalikku. Kahe tasapinnaline puur pisiinärilistele, kus on nii jooksuratas, redel, kui ka pesa ning söögi- ja jooginõud. Puur on plalstikust. Puuri pealmine, läbipaistev osa on täielikult eemaldatav, see muudab puuri puhasta..
  41.90€
 • Hamstripuur Oriente 10
  Puur hamstritele. Puuriga on kaasas: - majake - plastikust ratas - jooginõu - sööginõu mõõdud: 49,5 x 31,5 x kõrgus 25,7 cm ..
  35.90€
 • Maja närilistele, Svantje 19x21x13cm
  Naturaalne, puidust kahekorruseline majake närilistele.  Majake teisele korrusele viib trepp. Sobib hiirtele, hamstritele. Mõõdud: 19x21x13cm. ..
  14.10€
 • Näriliste jooginõu Sippy 4672 Small
  Jooginõu väikestele loomadele. Mõõdud: 8,5 x 6,5 x kõrgus 15cm Maht: 0,1l ..
  6.10€