Liiv ja allapanu

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • Fresh`n Easy, hügieeniline liiv närilistele, 400g/1L.
  Graanulid absorbeerivad hetkega uriini ja ebameeldiva lõhna. Tompusid on lihtne eemaldada. Ülihea imamisvõimega, naturaalne, kauakestev, neutraliseerib ebameeldiva lõhna, lihtne kasutada. Sobib allergikutele, 100% biokomposteeritav. Kasutamisjuhend: 1) täitke liivakast 3-4 cm paksuse..
  2.50€
 • Höövlilaast, Vadigran, 1kg / 14L
  Väga hästi imav ja 100% looduslik höövlilaast. Sobib aluspanuks kõikidele närilistele, küülikutele ja teistele pisiloomadele. ..
  1.25€
 • Plospan, saepuru, 40l.
  Plospan, saepuru, 40l. Saepuru närilistele. Keskkonnasõbralik puuripõhja allapanu küülikutele ja teistele närilistele nagu merisead ja hamstrid. Plospani saepuru on loodustoode. Oma suure imamisvõime tõttu on saepuru väga hügieeniline. Hoida kuivas ja jahedas kohas. ..
  3.10€
 • Plospan, saepuru, 64l.
  Saepuru närilistele. Keskkonnasõbralik puuripõhja allapanu küülikutele ja teistele närilistele nagu merisead ja hamstrid. Plospani saepuru on loodustoode. Oma suure imamisvõime tõttu on saepuru väga hügieeniline. Hoida kuivas ja jahedas kohas.   ..
  4.60€
 • Plospan, saepuru, õunalõhnaga, 14l.
  Saepuru närilistele õunalõhnaga. Keskkonnasõbralik puuripõhja allapanu küülikutele ja teistele närilistele nagu merisead ja hamstrid. Plospani saepuru on loodustoode. Oma suure imamisvõime tõttu on saepuru väga hügieeniline. Hoida kuivas ja jahedas kohas.   ..
  1.85€
 • Аluspanu, Bunny BED O`LINUM 12,5L
  3-5 cm BED O´LINUM aluspanu lemmiklooma puuri põhjas tagab, et sinu lemmikul on seal mugav ringi liikuda ja puhata. Määrdunud kohad vaheta vastavalt vajadusele välja. Sõltuvalt puuri suurusest ja/või loomade arvust puuris, püsib BED O´LINUM aluspanu kuivana kuni 14 päeva ega levita ka ebameeldivat l..
  4.30€