Hügieen

Sorteeri:
Näita korraga:
Kuva: Nimekiri Tabel
 • 'Bitch Spray' jooksuaja pihustatav vedelik top
  Isasloomade eemale peletamiseks emaslooma innaajal. Neutraliseerib lõhna, mistõttu ei meelita isasloomi liigi, võimaldab neid hoida emasloomast innaajal kaugel. Innaperioodi ajal pihustada vedelikku koera sabaümbruse tagasosale ca 10 cm kauguselt. Vabalt ringi liikuvatele koertele korrata pihusta..
  6.79€
 • Ear Care, kõrvapuhastusvedelik, 50ml.
  Ear Care, kõrvapuhastusvedelik, 50ml. Koerte ja kasside kõrvade regulaarseks puhastamiseks. Kasutatakse kõrvade puhastamiseks ja kõrvavaigu eemaldamiseks, lahustab kõrvavaiku, eemaldab mustuse.  Omab profülaktilist efekti. Tilgutage pipetiga preparaati lemmiklooma kõrva, siis masseerige..
  4.40€
 • Eye Care, silmapuhastusvedelik, 50ml
  Sobib ainult välispidiseks kasutamiseks. Sobib kassi silmaümbruste puhastamiseks rähmast ja mustusest. Kasutatakse silmade puhastamiseks ja nende eest hoolitsemiseks. Aitab vältida tolmu või määrdumise poolt esilekutsutud ärritusi. Tilgutage seda preparaati puhtale puuvillasele salvrätile japühk..
  4.15€
 • Hambaapuhastus-spray, Karlie, 175ml
  Hambapuhastus-sprey kaitseb hambaid hambakatu ja kaariese eest ning värskendab lemmiku hingeõhku.Vahendi regulaarne kasutamine tugevdab lemmiku hambaid.   Kasutamine: pihusta veidi vedelikku lemmiku hammastele ja igemetele. Hõõru õrnalt salfrätiga looma hambaid. Koostis:  di..
  4.10€
 • Hambahoolduskomplekt koertele
  Hambapasta piparmündiga Regulaarne hammaste puhastamine pastaga kaitseb hambakivi tekkimise eest, parandab suu hügieeni ja hoiab hingeõhu kauem värskenaja puhatana. Hammaste eest hoolitsemine muutub lihtsamaks tänu hambapasta meeldivale piparmündi aroomile. Hambapastale on lisatud ka kondijahu...
  4.99€
 • Hambapasta + hari, Karlie
  Kahepoolse hambaharja ühes otsas on suurem ja teises väikesem hari. Hambapasta tugevdab lemmiku hambaid ja on lemmikule ohutu ka siis, kui ta selle alla neelab.   Hambapasta koostis (85g): glütseriin , tselluloosikummi, sorbitool, kaltsiumkarbonaat, ränidioksiid, kondijahu, piparmünt,naa..
  3.80€